IDentifEYE projektas

IDentifEYE projektas baigiasi po dviejų metų – projekto metu buvo siekiama pagerinti mokinių saugumą internete ir įgalinti juos efektyviau susidoroti su virtualiais iššūkiais. Projekto metu mokytojai dalyvavo mokymuose, kurių metu sužinojo, kaip patobulinti santykius su mokiniais bei kaip padėti mokiniams tapti atviresniems grįžtamajam ryšiui, mokymuisi, labiau įsitraukusiems į mokymosi procesą bei ugdyti jų atsakymobės už savo pačių mokymąsi jausmą. Mokytojai taip pat sužinojo, kaip kurti pasitikėjimu grįstus santykius su savo mokiniais.

Rezultatai:

  • Praktinio užsiemimo vadovas: Tai galutinis vadovas skirtas visiems švietėjams, norintiems vesti šiuos mokymus. Jame galima rasti teorinę dalį, praktinius dokumentus, metodologijų aprašymus, kuriais remiantis galite sėkmingai patys pravesti praktinį užsiemimą.
  • IDentifEYE žaidimas: Papildytos realybės žaidimas – svarbi mokymosi dalis. Yra dvi versijos – 8-11 ir 12-14 metų amžiaus mokiniams.
  • Praktiniai užsiemimai: Keturiose projekte dalyvaujančiose šalyse vyko praktiniai užsiemimai mokytojams (Lietuvoje, Ispanijoje, Graikijoje ir Lenkijoje). Juose dalyvavę mokytojai susipažino su projekte sukurta metodologija.
  • Baigiamoji konferencija: 08/09/2015 projekto partneriai ir ekspertai susitiko Atėnuose baigiamajai projekto konferencijai. Jos metu buvo diskutuojama apie saugumą internete, aptariami projekto rezultatai.

Daugiau apie IDentifEYE…

Puslapis internete www.id-eye.eu  El. Pašto adresas info@id-eye.eu.

Advertisements